В один із напрямів групи компаній Infovision входить рекламний бізнес – послуги з розміщення Digital OOH реклами в торгових центрах Києва, Дніпра, Харкова, Львова, Одеси, Тернополя та Вінниці. Загальне охоплення аудиторії більше 21 млн. чоловік в місяць.

Розміщуємо рекламу в загальній ротації, в форматі ексклюзивного розміщення або використовуючи брендування орендованої рекламної конструкції відповідно до вимог клієнта.

Реклама в ТРЦ характеризується високим ступенем охоплення, тривалістю та частотою контакту споживачів з Вашою пропозицією. Крім того, Ви купуєте комунікацію з заздалегідь зрозумілою аудиторією та можливістю вибірково впливати на цільові групи за допомоги programmatic технологій.

НАША РЕКЛАМНА МЕРЕЖА

 • 147

  рекламна конструкція

 • 7

  міст

 • 29

  об'єктів

 • 21млн.

  трафік (чол. / міс.)

Харків

ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТЬ

ХАРЬКОВ
 • 0

  екранів

 • 0

  об'єктів

 • 0млн.

  рекламна конструкція

ДЕТАЛЬНІШЕ

Відображення реклами відбувається в 2 режимах.

ПОКАЗ ВІДЕОРЕКЛАМИ:

На екрані по черзі відображається рекламний контент, що знаходиться в ротації . Контент може бути, як звичайний статичний банер, так і динамічне відео.

ВІДОБРАЖЕННЯ САЙТУ:

Після дотику до екрану відкривається інтернет сторінка рекламодавця або інтерактивна презентація. Є можливість відобразити каталоги акційних товарів, віртуальну полицю, 3D тури, відео та фото галереї, афіші кіно і концертів, книгу відгуків і пропозицій, форму зворотного зв’язку та багато іншого.

ПСИХОЛОГІЯ ТА ТРИВАЛЬНІСТЬ КОНТАКТУ З РЕКЛАМОЮ:

У ході експериментів дослідницька компанія Neuro-Insight довела, що динамічна реклама надає на 38% більший вплив, ніж статичний креатив.
Крім того, зручні умови перебування в ТРЦ, незалежні від погоди, роблять контакт із рекламою більш тривалим та ефективним.

ЕКОНОМІЯ І ЕКОЛОГІЯ:

Розміщення реклами на Digital indoor носіях дозволяють рекламодавцю суттєво економити кошти за рахунок відсутності витрат на друк, доставку і монтаж рекламних матеріалів з паперу або вінілу.
Також при створенні рекламних матеріалів не використовується папір і хімічні речовини, що сприятливо впливає на екологію.

ОПЕРАТИВНЕ РОЗМІЩЕННЯ І ЗАМІНА СЮЖЕТУ:

Цифровий формат розміщення реклами дозволяє в лічені хвилини доставити через інтернет рекламні макети на всі екрани в нашій мережі.
Протягом рекламної компанії, рекламодавець має можливість робити необмежену кількість замін рекламного сюжету, для досягнення максимального результату.

ДОСТУП ДО ПЛАТОСПРОМОЖНОЇ АУДИТОРІЇ:

Через торговельні центри щодня проходять десятки тисяч людей. Розміщуючи рекламу на наших носіях ви купуєте комунікацію з заздалегідь зрозумілою платоспроможною аудиторією розташованої до здійснення покупок.
Зробіть правильний заклик – і Ваші продажі збільшаться в рази.

ВЕДЕМО АУДИТОРІЮ З ОФЛАЙН В ОНЛАЙН:

Після перегляду відеореклами відвідувач ТРЦ доторкнувшись до екрану може перейти на сайт рекламодавця і отримати додаткову інформацію про продукт, акційні пропозиції, заповнити форму зворотного зв’язку,
бронювати товари і послуги. Також все це стає доступним, якщо відсканувати смартфоном QR- код відображений в рекламному макеті.

РОЗВАГИ І ПОЗИТИВНІ ЕМОЦІЇ:

Взаємодіючи з інтерактивним екраном, користувач може дізнатися про складне сервісі або продукті через гру. Гейміфікація – це лояльність, що приходить на зміну зниженими балам і купонах.
Її переваги в тому, що вона створює зв’язок між продуктом і споживачем не за рахунок знижок, а за рахунок формування позитивних емоцій.

СТАТИСТИКА І ДАНІ:

Ведемо облік кількості показів реклами, статистику взаємодій (кліків) відвідувачів ТРЦ з інтерактивним контентом і часу, який вони провели в онлайн режимі через наші носії. Також збираємо дані через лід-форми і опитувальники.

Ми надаємо можливість ексклюзивного розміщення контенту для більш ефективної рекламної кампанії.

Особливістю такого розміщення є те, що рекламодавець може частіше показати свій контент викупивши весь ефірний час.

Відмінне рішення для максимального охоплення аудиторії.

Забрендована рекламна конструкція, один з найбільш нестандартних рекламних прийомів, який спрямований на максимальне залучення уваги аудиторії.

Послуга надається при обов’язковій оренді окремої рекламної конструкції, яка додатково встановлюється в ТРЦ чи іншому місці проведення промо активності.

РЕКЛАМОДАВЦІ ТА ПАРТНЕРИ

Всесвітньо відомі бренди та компанії обирають Infovision як постачальника кращих рекламних рішень і обладнання.

ЛИСТИ ПОДЯКИ

map
x

ВВЕДІТЬ СВОЇ ДАНІ

І МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ З ВАМИ

  ІМ'Я

  КОМПАНІЯ

  ТЕЛЕФОН

  E-MAIL

  ЗАПИТ