ТРЦ Ретровілль - новий і головний fashion store району Виноградар з чудовим вибором товарів і бездоганним сервісом, спрямованим на інформування відвідувачів за рахунок digital signage інтерактивних рішень. Навігація для торгового центру - цифрове інформаційне рішення, спрямоване допомогти відвідувачеві в скоєнні комфортного шопінгу.

На початку 2020 року компанія Infovision здійснили перший в Україні проект інтерактивної навігації в форматі 4К. Спеціально для ТРЦ Ретровілль був розроблений індивідуальний дизайн інформаційно-навігаційного кіоску з оновленим навігаційним програмним забезпеченням, яке відображає план будівлі і маршрути у вигляді динамічної анімації. Також digital signage проект передбачав установку навігаційного touch дисплея в меблеву конструкцію (стійку адміністратора), що стало відмінним доповненням до навігаційних сенсорним терміналів сообслужіванія.


Завданням проекту стало створення інтерактивної навігаційної програми, що дозволяє здійснити швидкий і інтуїтивний пошук за назвою бренду, по категорії товару, по розділу (магазини, ресторани, послуги), з функцією показу рекламних анонсів заходів, що проводяться в торговому центрі. Навігація для ТРЦ - алгоритм прокладання маршруту, який здійснюється від навігаційної панелі до будь-якої обраної точці через пошук в вигляді побудови найкоротшого маршруту, відображуваного на touch екрані інформаційного терміналу.

Завдяки лаконічному дизайну і якісному виконанню сенсорні кіоски Infovision відмінно вписалися в розкішний інтер'єр торгового центру.