10
Вересень2019
Уже втретє наша компанія стала партнером масштабного заходу Future Lab.
Future Lab – одна з найбільших конференцій в Україні, присвячених маркетингу, комунікаціям та медіа. Проводиться щорічно з 2011 року.
Майданчик для обговорення технологій майбутнього, знайомства зі світовими інноваційними досягненнями, адаптованими під український ринок, та спілкування з лідерами думок в медіабізнесі. Infovision представили учасникам заходу технології, інновації та рішення, які в наближчому майбутьному будуть драйвувати медіаринок.
![](https://infovision.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2019-10-02_19-00-53.jpg)
![](https://infovision.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2019-10-02_19-00-48.jpg)
![](https://infovision.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2019-10-02_19-00-58.jpg)
![](https://infovision.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2019-10-02_19-03-11.jpg)